GREEN NORSIN S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

GREEN NORSIN S.R.L. (CUI 40814911) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, înregistrată la 20 martie 2019, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 463.825 lei, profit net de 16.852 lei, datorii de 35.705 lei, capitaluri proprii de 108.737 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
3.63%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

463.825lei

Venituri totale

505.003lei

Rezultat net

16.852lei

Datorii

35.705lei

Capitaluri proprii

108.737lei

Capital de lucru

39.568lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

231.913lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J13/1261/2019
Data înregistrării
20 martie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. DISPENSARULUI, NR.10E

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,4%
Profitul, față de anul trecut
+48,3%
Creștere anuală compusă
+11,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate62.75%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.11 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.63%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare20.61%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință4.37%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA912019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate98.000lei
I2Active circulante75.273lei
I3Stocuri8.633lei
I4Creanțe10.713lei
I5Casa și conturi la bănci55.927lei
I6Cheltuieli în avans3.312lei

Pasiv

I7Datorii35.705lei
I8Venituri în avans32.143lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri108.737lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă463.825lei
I14Venituri totale505.003lei
I15Cheltuieli totale479.558lei
I16Profit brut25.445lei
I18Profit net16.852lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă3,63%
Marjă brută5,49%
Rentabilitatea capitalurilor15,5%
Rentabilitatea activelor9,73%
Grad de îndatorare20,61%
Lichiditate curentă2,11
Cifră de afaceri pe salariat231.913lei
Fond de rulment39.568lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
4,37%
Creștere anuală compusă
11,56%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre GREEN NORSIN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GREEN NORSIN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 463.825 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 16.852 lei.
GREEN NORSIN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GREEN NORSIN S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are GREEN NORSIN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GREEN NORSIN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 35.705 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GREEN NORSIN S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GREEN NORSIN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GREEN NORSIN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .