B2B SYNERGY S.R.L.

Activă

4321 Lucrări de instalaţii electrice

B2B SYNERGY S.R.L. (CUI 40780380) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş, MUREŞ, înregistrată la 13 martie 2019, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii electrice” (CAEN 4321).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 28.012.121 lei, profit net de 5.571.044 lei, datorii de 13.664.113 lei, capitaluri proprii de 5.581.084 lei, 26 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
71.13%
Solvabilitate
29.05%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

28.012.121lei

Venituri totale

28.187.473lei

Rezultat net

5.571.044lei

Datorii

13.664.113lei

Capitaluri proprii

5.581.084lei

Capital de lucru

3.205.181lei

Salariați

26

Cifră de afaceri pe salariat

1.077.389lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000701262
Data înregistrării
13 martie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
4321 — Lucrări de instalaţii electrice
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. LALELELOR, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+85,3%
Profitul, față de anul trecut
+503,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.05%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate19.89%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare71.13%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință85.31%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA782019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.341.925lei
I2Active circulante16.869.294lei
I3Stocuri5.147.153lei
I4Creanțe11.672.523lei
I5Casa și conturi la bănci49.618lei
I6Cheltuieli în avans33.978lei

Pasiv

I7Datorii13.664.113lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.581.084lei
I11Capital subscris vărsat10.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă28.012.121lei
I14Venituri totale28.187.473lei
I15Cheltuieli totale21.726.528lei
I16Profit brut6.460.945lei
I18Profit net5.571.044lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați26

Indicatori · 2025

Marjă netă19,89%
Marjă brută23,06%
Rentabilitatea capitalurilor99,82%
Rentabilitatea activelor29%
Grad de îndatorare71,13%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat1,08 mil.lei
Fond de rulment3.205.181lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
85,31%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4321 Lucrări de instalații electrice

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre B2B SYNERGY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are B2B SYNERGY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 28.012.121 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.571.044 lei.
B2B SYNERGY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus B2B SYNERGY S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are B2B SYNERGY S.R.L.?
26 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are B2B SYNERGY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 13.664.113 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are B2B SYNERGY S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
B2B SYNERGY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are B2B SYNERGY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4321 — Lucrări de instalaţii electrice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .