UMEDVEDA S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

UMEDVEDA S.R.L. (CUI 40723171) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Eibenthal Com. Dubova, MEHEDINŢI, înregistrată la 1 martie 2019, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.549.523 lei, profit net de 4.884 lei, datorii de 497.660 lei, capitaluri proprii de 214.532 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.32%
Îndatorare
64.21%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.549.523lei

Venituri totale

1.551.113lei

Rezultat net

4.884lei

Datorii

497.660lei

Capitaluri proprii

214.532lei

Capital de lucru

158.752lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

154.952lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000247256
Data înregistrării
1 martie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, SAT EIBENTHAL COM. DUBOVA, EIBENTHAL, NR.32

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+12,1%
Profitul, față de anul trecut
-97,7%
Creștere anuală compusă
+7,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate27.68%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.32%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare64.21%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință12.14%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA642019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate118.634lei
I2Active circulante656.412lei
I3Stocuri279.629lei
I4Creanțe243.696lei
I5Casa și conturi la bănci133.087lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii497.660lei
I8Venituri în avans62.854lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri214.532lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.549.523lei
I14Venituri totale1.551.113lei
I15Cheltuieli totale1.544.561lei
I16Profit brut6.552lei
I18Profit net4.884lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă0,32%
Marjă brută0,42%
Rentabilitatea capitalurilor2,28%
Rentabilitatea activelor0,63%
Grad de îndatorare64,21%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat154.952lei
Fond de rulment158.752lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
12,14%
Creștere anuală compusă
7,44%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre UMEDVEDA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are UMEDVEDA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.549.523 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.884 lei.
UMEDVEDA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus UMEDVEDA S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are UMEDVEDA S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are UMEDVEDA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 497.660 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are UMEDVEDA S.R.L.?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
UMEDVEDA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are UMEDVEDA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .