CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.

Activă

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

CRIN CRAFT STUDIO S.R.L. (CUI 40695187) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Tulcea, TULCEA, înregistrată la 26 februarie 2019, cu activitatea principală „fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (CAEN 3299).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2020. Nu apare cu bilanț depus pentru 2021, 2022, 2023, 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2020: cifră de afaceri 35.592 lei, profit net de 9.748 lei, datorii de 36.485 lei, capitaluri proprii de 24.566 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 77 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

77

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

77 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2020: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.54 x
Solvabilitate
22.72%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

35.592lei

Venituri totale

156.617lei

Rezultat net

9.748lei

Datorii

36.485lei

Capitaluri proprii

24.566lei

Capital de lucru

-16.873lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

11.864lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J36/164/2019
Data înregistrării
26 februarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Sediu social
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. RAHOVEI, NR.46A, CAMERA 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

5 bilanțuri nu apar depuse Nu găsim depuse situațiile financiare pe 2021, 2022, 2023, 2024 și 2025. Termenul legal pentru 2025 a fost 2 iunie 2026, adică 150 de zile de la încheierea exercițiului (Legea contabilității 82/1991, art. 36). Au trecut 158 de zile. Amenda pentru întârziere e de la 7.500 la 22.500 lei pentru toți cei 5 ani, fiecare exercițiu nedepus fiind o contravenție separată — tranșa de peste 30 de zile lucrătoare (art. 42). Peste amendă: din 1 ianuarie 2026, firma care nu depune în cinci luni de la termen poate fi declarată inactivă fiscal(Codul de procedură fiscală, art. 92, modificat prin Legea 239/2025). Ne uităm la ce a publicat Ministerul Finanțelor. O depunere din ultimele zile poate să nu apară încă aici.

Evoluția firmei

2019–2020, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2019
+14,7%
Profitul, față de anul trecut
-33,3%
Creștere anuală compusă
+14,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2020

77clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.72%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.54 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate27.39%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare33.74%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință14.72%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2020, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7720192020

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2019–2020 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate88.515lei
I2Active circulante19.612lei
I3Stocuri10.755lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci8.857lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii36.485lei
I8Venituri în avans47.076lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri24.566lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă35.592lei
I14Venituri totale156.617lei
I15Cheltuieli totale146.761lei
I16Profit brut9.856lei
I18Profit net9.748lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2020

Marjă netă27,39%
Marjă brută27,69%
Rentabilitatea capitalurilor39,68%
Rentabilitatea activelor9,02%
Grad de îndatorare33,74%
Lichiditate curentă0,54
Cifră de afaceri pe salariat11.864lei
Fond de rulment-16.873lei

Cifra de afaceri în timp

20192020
Creștere în ultimul an
14,72%
Creștere anuală compusă
14,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Tulcea

Întrebări despre CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2020, cifra de afaceri a fost 35.592 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.748 lei.
CRIN CRAFT STUDIO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2019 până în 2020. Nu apar depuse situațiile pentru 2021, 2022, 2023, 2024 și 2025.
Câți angajați are CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2020.
Ce datorii are CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
În bilanțul pe 2020, firma raportează datorii totale de 36.485 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
77 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CRIN CRAFT STUDIO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CRIN CRAFT STUDIO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .