WORK-FOR RO CENTER S.R.L.

Activă

7820 Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

WORK-FOR RO CENTER S.R.L. (CUI 40686944) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 22 februarie 2019, cu activitatea principală „activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului” (CAEN 7820).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 14.049.620 lei, profit net de 546.590 lei, datorii de 465.654 lei, capitaluri proprii de 1.880.305 lei, 39 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Profitabilitate
3.89%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

14.049.620lei

Venituri totale

14.138.101lei

Rezultat net

546.590lei

Datorii

465.654lei

Capitaluri proprii

1.880.305lei

Capital de lucru

685.341lei

Salariați

39

Cifră de afaceri pe salariat

360.247lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000974220
Data înregistrării
22 februarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.23, CLĂDIREA CENTRO 3, ET.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+146,1%
Profitul, față de anul trecut
+1.280,8%
Creștere anuală compusă
+57,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate80.15%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.47 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate3.89%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare19.85%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință146.07%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA892019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.194.964lei
I2Active circulante1.150.995lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe503.429lei
I5Casa și conturi la bănci647.566lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii465.654lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.880.305lei
I11Capital subscris vărsat23.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă14.049.620lei
I14Venituri totale14.138.101lei
I15Cheltuieli totale13.487.399lei
I16Profit brut650.702lei
I18Profit net546.590lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați39

Indicatori · 2025

Marjă netă3,89%
Marjă brută4,63%
Rentabilitatea capitalurilor29,07%
Rentabilitatea activelor23,3%
Grad de îndatorare19,85%
Lichiditate curentă2,47
Cifră de afaceri pe salariat360.247lei
Fond de rulment685.341lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
146,07%
Creștere anuală compusă
57,12%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre WORK-FOR RO CENTER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 14.049.620 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 546.590 lei.
WORK-FOR RO CENTER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
39 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 465.654 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WORK-FOR RO CENTER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WORK-FOR RO CENTER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7820 — Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .