TODDLERS CENTRE S.R.L.

Activă

8560 Activităţi de servicii suport pentru învăţământ

TODDLERS CENTRE S.R.L. (CUI 40685906) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 22 februarie 2019, cu activitatea principală „activităţi de servicii suport pentru învăţământ” (CAEN 8560).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 858.221 lei, profit net de 302.398 lei, datorii de 243.726 lei, capitaluri proprii de 115.823 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 76 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

76

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

76 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Îndatorare
67.79%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

858.221lei

Venituri totale

858.221lei

Rezultat net

302.398lei

Datorii

243.726lei

Capitaluri proprii

115.823lei

Capital de lucru

112.385lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

143.037lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J12/716/2019
Data înregistrării
22 februarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8560 — Activităţi de servicii suport pentru învăţământ
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.21 C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+221,1%
Profitul, față de anul trecut
+292,1%
Creștere anuală compusă
+20,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

76clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.22%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.46 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate35.24%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.79%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință221.1%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA762019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.418lei
I2Active circulante356.111lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe350.840lei
I5Casa și conturi la bănci5.271lei
I6Cheltuieli în avans20lei

Pasiv

I7Datorii243.726lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri115.823lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă858.221lei
I14Venituri totale858.221lei
I15Cheltuieli totale528.215lei
I16Profit brut330.006lei
I18Profit net302.398lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă35,24%
Marjă brută38,45%
Rentabilitatea capitalurilor261,09%
Rentabilitatea activelor84,11%
Grad de îndatorare67,79%
Lichiditate curentă1,46
Cifră de afaceri pe salariat143.037lei
Fond de rulment112.385lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
221,1%
Creștere anuală compusă
20,53%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre TODDLERS CENTRE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TODDLERS CENTRE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 858.221 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 302.398 lei.
TODDLERS CENTRE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TODDLERS CENTRE S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are TODDLERS CENTRE S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TODDLERS CENTRE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 243.726 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TODDLERS CENTRE S.R.L.?
76 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TODDLERS CENTRE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TODDLERS CENTRE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8560 — Activităţi de servicii suport pentru învăţământ.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .