C&M WASH 4 U S.R.L.

Activă

9601 Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană

C&M WASH 4 U S.R.L. (CUI 40612491) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Rupea, BRAŞOV, înregistrată la 11 februarie 2019, cu activitatea principală „spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană” (CAEN 9601).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 143.544 lei, profit net de 36.219 lei, datorii de 82.695 lei, capitaluri proprii de 253.960 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

143.544lei

Venituri totale

247.229lei

Rezultat net

36.219lei

Datorii

82.695lei

Capitaluri proprii

253.960lei

Capital de lucru

176.787lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

71.772lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J8/713/2019
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J08/713/2019
Data înregistrării
11 februarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9601 — Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană
Sediu social
JUD. BRAŞOV, ORŞ. RUPEA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.122

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10,3%
Profitul, față de anul trecut
+249,1%
Creștere anuală compusă
+43,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate64.55%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.14 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate25.23%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare21.02%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință10.3%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA942019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate133.951lei
I2Active circulante259.482lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe190.994lei
I5Casa și conturi la bănci68.488lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii82.695lei
I8Venituri în avans56.778lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri253.960lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă143.544lei
I14Venituri totale247.229lei
I15Cheltuieli totale209.646lei
I16Profit brut37.583lei
I18Profit net36.219lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă25,23%
Marjă brută26,18%
Rentabilitatea capitalurilor14,26%
Rentabilitatea activelor9,21%
Grad de îndatorare21,02%
Lichiditate curentă3,14
Cifră de afaceri pe salariat71.772lei
Fond de rulment176.787lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
10,3%
Creștere anuală compusă
43,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Cele mai nou înregistrate în județul Brașov

Întrebări despre C&M WASH 4 U S.R.L.

Ce cifră de afaceri are C&M WASH 4 U S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 143.544 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 36.219 lei.
C&M WASH 4 U S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus C&M WASH 4 U S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are C&M WASH 4 U S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are C&M WASH 4 U S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 82.695 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are C&M WASH 4 U S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
C&M WASH 4 U S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are C&M WASH 4 U S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9601 — Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .