ADI & COSMIN FIT S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

ADI & COSMIN FIT S.R.L. (CUI 40590059) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Baraţi Com. Mărgineni, BACĂU, înregistrată la 7 februarie 2019, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 3.588.790 lei, profit net de 316.625 lei, datorii de 2.679.240 lei, capitaluri proprii de 1.548.218 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.15 x
Îndatorare
63.38%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

3.588.790lei

Venituri totale

3.591.126lei

Rezultat net

316.625lei

Datorii

2.679.240lei

Capitaluri proprii

1.548.218lei

Capital de lucru

-2.268.061lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

358.879lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000356044
Data înregistrării
7 februarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. BACĂU, SAT BARAŢI COM. MĂRGINENI, PRL. ARCADIE ŞEPTILICI, NR.43C

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+77,4%
Profitul, față de anul trecut
+653,4%
Creștere anuală compusă
+61,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.62%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.15 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate8.82%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare63.38%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință77.37%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA682019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate3.816.279lei
I2Active circulante411.179lei
I3Stocuri8.115lei
I4Creanțe367.664lei
I5Casa și conturi la bănci35.400lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.679.240lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.548.218lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă3.588.790lei
I14Venituri totale3.591.126lei
I15Cheltuieli totale3.210.231lei
I16Profit brut380.895lei
I18Profit net316.625lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă8,82%
Marjă brută10,61%
Rentabilitatea capitalurilor20,45%
Rentabilitatea activelor7,49%
Grad de îndatorare63,38%
Lichiditate curentă0,15
Cifră de afaceri pe salariat358.879lei
Fond de rulment-2.268.061lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
77,37%
Creștere anuală compusă
61,31%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre ADI & COSMIN FIT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 3.588.790 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 316.625 lei.
ADI & COSMIN FIT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.679.240 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ADI & COSMIN FIT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ADI & COSMIN FIT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .