DERAYDESERV S.R.L.

Activă

7120 Activităţi de testări şi analize tehnice

DERAYDESERV S.R.L. (CUI 40452625) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 18 ianuarie 2019, cu activitatea principală „activităţi de testări şi analize tehnice” (CAEN 7120).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.190.162 lei, profit net de 7.562 lei, datorii de 1.417.653 lei, capitaluri proprii de 886.948 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.16 x
Profitabilitate
0.64%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.190.162lei

Venituri totale

1.276.413lei

Rezultat net

7.562lei

Datorii

1.417.653lei

Capitaluri proprii

886.948lei

Capital de lucru

-1.193.093lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

170.023lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2019000117184
Data înregistrării
18 ianuarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. IONEL TEODOREANU, NR.3, CAMERA NR. 6, ET.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+36,2%
Profitul, față de anul trecut
-88,5%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.66%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.16 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.64%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare60.2%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință36.23%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA592019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.130.334lei
I2Active circulante224.560lei
I3Stocuri2.894lei
I4Creanțe154.594lei
I5Casa și conturi la bănci67.072lei
I6Cheltuieli în avans8.036lei

Pasiv

I7Datorii1.417.653lei
I8Venituri în avans58.329lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri886.948lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.190.162lei
I14Venituri totale1.276.413lei
I15Cheltuieli totale1.231.329lei
I16Profit brut45.084lei
I18Profit net7.562lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă0,64%
Marjă brută3,79%
Rentabilitatea capitalurilor0,85%
Rentabilitatea activelor0,32%
Grad de îndatorare60,2%
Lichiditate curentă0,16
Cifră de afaceri pe salariat170.023lei
Fond de rulment-1.193.093lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
36,23%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7120 Activități de testări și analize tehnice

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre DERAYDESERV S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DERAYDESERV S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.190.162 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 7.562 lei.
DERAYDESERV S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DERAYDESERV S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are DERAYDESERV S.R.L.?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DERAYDESERV S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.417.653 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DERAYDESERV S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DERAYDESERV S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DERAYDESERV S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .