WORK INN LOCATIONS S.R.L.

Activă

8121 Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

WORK INN LOCATIONS S.R.L. (CUI 40416118) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 14 ianuarie 2019, cu activitatea principală „activităţi generale de curăţenie a clădirilor” (CAEN 8121).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 114.205.266 lei, profit net de 1.209.206 lei, datorii de 39.827.734 lei, capitaluri proprii de 6.434.388 lei, 1.192 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 56 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

56

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

56 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
95.82%
Lichiditate
0.62 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

114.205.266lei

Venituri totale

109.341.820lei

Rezultat net

1.209.206lei

Datorii

39.827.734lei

Capitaluri proprii

6.434.388lei

Capital de lucru

-15.203.685lei

Salariați

1.192

Cifră de afaceri pe salariat

95.810lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2023002230402
Data înregistrării
14 ianuarie 2019

Activitate și sediu

Activitate principală
8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BUCUREŞTII NOI, NR.25A, CONSTRUCȚIA C1BIROUL 8, ET.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+61,2%
Profitul, față de anul trecut
-63,5%
Creștere anuală compusă
+210,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

56clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.48%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.62 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.06%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare95.82%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință61.16%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA562019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate16.940.224lei
I2Active circulante24.624.049lei
I3Stocuri62.377lei
I4Creanțe24.024.023lei
I5Casa și conturi la bănci537.649lei
I6Cheltuieli în avans4.697.849lei

Pasiv

I7Datorii39.827.734lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.434.388lei
I11Capital subscris vărsat4.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă114.205.266lei
I14Venituri totale109.341.820lei
I15Cheltuieli totale107.784.906lei
I16Profit brut1.556.914lei
I18Profit net1.209.206lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1.192

Indicatori · 2025

Marjă netă1,06%
Marjă brută1,36%
Rentabilitatea capitalurilor18,79%
Rentabilitatea activelor2,91%
Grad de îndatorare95,82%
Lichiditate curentă0,62
Cifră de afaceri pe salariat95.810lei
Fond de rulment-15.203.685lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
61,16%
Creștere anuală compusă
210,05%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre WORK INN LOCATIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 114.205.266 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.209.206 lei.
WORK INN LOCATIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
1.192 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 39.827.734 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
56 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WORK INN LOCATIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WORK INN LOCATIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8121 — Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .