INATAL SKI S.R.L.

Activă

5590 Alte servicii de cazare

INATAL SKI S.R.L. (CUI 40329542) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Slobozia Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 19 decembrie 2018, cu activitatea principală „alte servicii de cazare” (CAEN 5590).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 692.732 lei, profit net de 132.788 lei, datorii de 306.198 lei, capitaluri proprii de 364.160 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 85 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

85

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

85 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.76 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

692.732lei

Venituri totale

816.456lei

Rezultat net

132.788lei

Datorii

306.198lei

Capitaluri proprii

364.160lei

Capital de lucru

-73.141lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

346.366lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018001185189
Data înregistrării
19 decembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
5590 — Alte servicii de cazare
Sediu social
JUD. GORJ, LOC. SLOBOZIA MUN. TÂRGU JIU, STR. SLOBOZIA, NR.222, CAMERA NR. 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+32,5%
Profitul, față de anul trecut
+19,9%
Creștere anuală compusă
+53,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

85clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate54.32%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate0.76 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate19.17%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare45.68%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință32.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8520182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate437.301lei
I2Active circulante233.057lei
I3Stocuri67.709lei
I4Creanțe59.987lei
I5Casa și conturi la bănci105.361lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii306.198lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri364.160lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă692.732lei
I14Venituri totale816.456lei
I15Cheltuieli totale647.964lei
I16Profit brut168.492lei
I18Profit net132.788lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă19,17%
Marjă brută24,32%
Rentabilitatea capitalurilor36,46%
Rentabilitatea activelor19,81%
Grad de îndatorare45,68%
Lichiditate curentă0,76
Cifră de afaceri pe salariat346.366lei
Fond de rulment-73.141lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
32,45%
Creștere anuală compusă
53,9%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5590 Alte servicii de cazare

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre INATAL SKI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INATAL SKI S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 692.732 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 132.788 lei.
INATAL SKI S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus INATAL SKI S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are INATAL SKI S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are INATAL SKI S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 306.198 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are INATAL SKI S.R.L.?
85 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
INATAL SKI S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are INATAL SKI S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5590 — Alte servicii de cazare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .