GAMCOM SERVICES S.R.L.

Activă

8559 Alte forme de învăţământ n.c.a.

GAMCOM SERVICES S.R.L. (CUI 40313368) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ, înregistrată la 17 decembrie 2018, cu activitatea principală „alte forme de învăţământ n.c.a.” (CAEN 8559).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.909.041 lei, profit net de 591.525 lei, datorii de 465.423 lei, capitaluri proprii de 591.725 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.34 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.909.041lei

Venituri totale

2.029.331lei

Rezultat net

591.525lei

Datorii

465.423lei

Capitaluri proprii

591.725lei

Capital de lucru

157.901lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

954.521lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J24/2217/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018002217243
Data înregistrării
17 decembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.10, SC.A, ET.3, AP.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+6%
Profitul, față de anul trecut
+50,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate55.97%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.34 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate30.99%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare44.03%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință5.95%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate433.824lei
I2Active circulante623.324lei
I3Stocuri44.865lei
I4Creanțe327.228lei
I5Casa și conturi la bănci251.231lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii465.423lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri591.725lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.909.041lei
I14Venituri totale2.029.331lei
I15Cheltuieli totale1.317.249lei
I16Profit brut712.082lei
I18Profit net591.525lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă30,99%
Marjă brută37,3%
Rentabilitatea capitalurilor99,97%
Rentabilitatea activelor55,95%
Grad de îndatorare44,03%
Lichiditate curentă1,34
Cifră de afaceri pe salariat954.521lei
Fond de rulment157.901lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
5,95%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre GAMCOM SERVICES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GAMCOM SERVICES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.909.041 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 591.525 lei.
GAMCOM SERVICES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GAMCOM SERVICES S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are GAMCOM SERVICES S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GAMCOM SERVICES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 465.423 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GAMCOM SERVICES S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GAMCOM SERVICES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GAMCOM SERVICES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8559 — Alte forme de învăţământ n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .