DEEP FOREST FEST S.R.L.

Activă

9002 Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)

DEEP FOREST FEST S.R.L. (CUI 40188656) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 21 noiembrie 2018, cu activitatea principală „activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)” (CAEN 9002).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 880.465 lei, profit net de 4.349 lei, datorii de 188.000 lei, capitaluri proprii de 24.005 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
90.6%
Profitabilitate
0.49%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

880.465lei

Venituri totale

880.466lei

Rezultat net

4.349lei

Datorii

188.000lei

Capitaluri proprii

24.005lei

Capital de lucru

10.808lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

293.488lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018001013381
Data înregistrării
21 noiembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
9002 — Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GIB MIHĂESCU, NR.8C, BL.2, SC.A, AP.106

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,9%
Profitul, față de anul trecut
+168,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.57%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.06 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.49%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare90.6%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință23.86%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate8.697lei
I2Active circulante198.808lei
I3Stocuri16.804lei
I4Creanțe143.138lei
I5Casa și conturi la bănci38.866lei
I6Cheltuieli în avans4.500lei

Pasiv

I7Datorii188.000lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri24.005lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă880.465lei
I14Venituri totale880.466lei
I15Cheltuieli totale853.432lei
I16Profit brut27.034lei
I18Profit net4.349lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă0,49%
Marjă brută3,07%
Rentabilitatea capitalurilor18,12%
Rentabilitatea activelor2,1%
Grad de îndatorare90,6%
Lichiditate curentă1,06
Cifră de afaceri pe salariat293.488lei
Fond de rulment10.808lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
23,86%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre DEEP FOREST FEST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DEEP FOREST FEST S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 880.465 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.349 lei.
DEEP FOREST FEST S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DEEP FOREST FEST S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are DEEP FOREST FEST S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DEEP FOREST FEST S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 188.000 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DEEP FOREST FEST S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DEEP FOREST FEST S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DEEP FOREST FEST S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9002 — Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .