LALOCA13 S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

LALOCA13 S.R.L. (CUI 40171204) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 16 noiembrie 2018, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.502.271 lei, profit net de 12.637 lei, datorii de 2.267.831 lei, capitaluri proprii de 12.937 lei, 20 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 48 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

48

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

48 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
99.43%
Solvabilitate
0.57%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.502.271lei

Venituri totale

4.504.959lei

Rezultat net

12.637lei

Datorii

2.267.831lei

Capitaluri proprii

12.937lei

Capital de lucru

-257.362lei

Salariați

20

Cifră de afaceri pe salariat

225.114lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/3121/2018
Data înregistrării
16 noiembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. TEODOR CODRESCU, NR.6

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+22%
Profitul, față de anul trecut
-95,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

48clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.57%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.89 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate0.28%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare99.43%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință22.02%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4820182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate270.299lei
I2Active circulante2.010.469lei
I3Stocuri1.583.524lei
I4Creanțe211.000lei
I5Casa și conturi la bănci215.945lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.267.831lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri12.937lei
I11Capital subscris vărsat250lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.502.271lei
I14Venituri totale4.504.959lei
I15Cheltuieli totale4.473.151lei
I16Profit brut31.808lei
I18Profit net12.637lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați20

Indicatori · 2025

Marjă netă0,28%
Marjă brută0,71%
Rentabilitatea capitalurilor97,68%
Rentabilitatea activelor0,55%
Grad de îndatorare99,43%
Lichiditate curentă0,89
Cifră de afaceri pe salariat225.114lei
Fond de rulment-257.362lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
22,02%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre LALOCA13 S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LALOCA13 S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.502.271 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 12.637 lei.
LALOCA13 S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LALOCA13 S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are LALOCA13 S.R.L.?
20 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LALOCA13 S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.267.831 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LALOCA13 S.R.L.?
48 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LALOCA13 S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LALOCA13 S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .