ANGELIC SUN S.R.L.

Activă

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

ANGELIC SUN S.R.L. (CUI 40098650) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Odoreu Com. Odoreu, SATU MARE, înregistrată la 2 noiembrie 2018, cu activitatea principală „activități de tratament și înfrumusețare” (CAEN 9622).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 607.465 lei, profit net de 155.087 lei, datorii de 87.291 lei, capitaluri proprii de 311.864 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

607.465lei

Venituri totale

639.009lei

Rezultat net

155.087lei

Datorii

87.291lei

Capitaluri proprii

311.864lei

Capital de lucru

63.239lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

151.866lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018001015305
Data înregistrării
2 noiembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Sediu social
JUD. SATU MARE, SAT ODOREU COM. ODOREU, STR. PLOPILOR, NR.2B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+36,5%
Profitul, față de anul trecut
+232,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate75.16%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.72 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate25.53%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare21.04%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință36.5%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9620182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate264.397lei
I2Active circulante150.530lei
I3Stocuri61.219lei
I4Creanțe35.130lei
I5Casa și conturi la bănci54.181lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii87.291lei
I8Venituri în avans15.772lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri311.864lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă607.465lei
I14Venituri totale639.009lei
I15Cheltuieli totale468.490lei
I16Profit brut170.519lei
I18Profit net155.087lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă25,53%
Marjă brută28,07%
Rentabilitatea capitalurilor49,73%
Rentabilitatea activelor37,38%
Grad de îndatorare21,04%
Lichiditate curentă1,72
Cifră de afaceri pe salariat151.866lei
Fond de rulment63.239lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
36,5%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre ANGELIC SUN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ANGELIC SUN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 607.465 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 155.087 lei.
ANGELIC SUN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANGELIC SUN S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are ANGELIC SUN S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANGELIC SUN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 87.291 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANGELIC SUN S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANGELIC SUN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANGELIC SUN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .