ARENA GYM S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

ARENA GYM S.R.L. (CUI 40065564) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA, înregistrată la 29 octombrie 2018, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 625.205 lei, profit net de 212.752 lei, datorii de 207.402 lei, capitaluri proprii de 225.410 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.21 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

625.205lei

Venituri totale

625.817lei

Rezultat net

212.752lei

Datorii

207.402lei

Capitaluri proprii

225.410lei

Capital de lucru

44.476lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

312.603lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018000356144
Data înregistrării
29 octombrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. GEORGE ENESCU, NR.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+9,9%
Profitul, față de anul trecut
+21,2%
Creștere anuală compusă
+10,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate52.31%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.21 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate34.03%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare48.13%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință9.88%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA892019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate179.054lei
I2Active circulante251.878lei
I3Stocuri154.241lei
I4Creanțe27.494lei
I5Casa și conturi la bănci70.143lei
I6Cheltuieli în avans1.880lei

Pasiv

I7Datorii207.402lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri225.410lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă625.205lei
I14Venituri totale625.817lei
I15Cheltuieli totale398.595lei
I16Profit brut227.222lei
I18Profit net212.752lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă34,03%
Marjă brută36,34%
Rentabilitatea capitalurilor94,38%
Rentabilitatea activelor49,37%
Grad de îndatorare48,13%
Lichiditate curentă1,21
Cifră de afaceri pe salariat312.603lei
Fond de rulment44.476lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
9,88%
Creștere anuală compusă
10,92%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Covasna

Întrebări despre ARENA GYM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARENA GYM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 625.205 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 212.752 lei.
ARENA GYM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARENA GYM S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are ARENA GYM S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARENA GYM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 207.402 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARENA GYM S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARENA GYM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARENA GYM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .