LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L. (CUI 39896446) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Moldova Nouă, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 20 septembrie 2018, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.956.093 lei, profit net de 149.309 lei, datorii de 1.192.506 lei, capitaluri proprii de 149.509 lei, 7 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
88.86%
Lichiditate
0.74 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.956.093lei

Venituri totale

3.014.821lei

Rezultat net

149.309lei

Datorii

1.192.506lei

Capitaluri proprii

149.509lei

Capital de lucru

-306.461lei

Salariați

7

Cifră de afaceri pe salariat

422.299lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J11/542/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018000542118
Data înregistrării
20 septembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. MOLDOVA NOUĂ, ŞOS. DUNĂRII, NR.132

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-2%
Profitul, față de anul trecut
-68,1%
Creștere anuală compusă
+55,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate11.14%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.74 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.05%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare88.86%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-2.03%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5920182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate455.970lei
I2Active circulante886.045lei
I3Stocuri101.696lei
I4Creanțe737.128lei
I5Casa și conturi la bănci47.221lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.192.506lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri149.509lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.956.093lei
I14Venituri totale3.014.821lei
I15Cheltuieli totale2.737.126lei
I16Profit brut277.695lei
I18Profit net149.309lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați7

Indicatori · 2025

Marjă netă5,05%
Marjă brută9,39%
Rentabilitatea capitalurilor99,87%
Rentabilitatea activelor11,13%
Grad de îndatorare88,86%
Lichiditate curentă0,74
Cifră de afaceri pe salariat422.299lei
Fond de rulment-306.461lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
-2,03%
Creștere anuală compusă
55,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.956.093 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 149.309 lei.
LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
7 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.192.506 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LA CREMA LOUNGE BAR & PIZZA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .