OMA PALACE S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

OMA PALACE S.R.L. (CUI 39856840) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD, înregistrată la 11 septembrie 2018, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.707.427 lei, profit net de 258.516 lei, datorii de 149.084 lei, capitaluri proprii de 489.791 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-14.92%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.707.427lei

Venituri totale

1.734.427lei

Rezultat net

258.516lei

Datorii

149.084lei

Capitaluri proprii

489.791lei

Capital de lucru

335.865lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

426.857lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J6/1003/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J06/1003/2018
Data înregistrării
11 septembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.4, SC.B, AP.19

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-14,9%
Profitul, față de anul trecut
+72,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate76.66%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.25 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate15.14%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare23.34%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-14.92%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9420182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate153.926lei
I2Active circulante484.949lei
I3Stocuri299.471lei
I4Creanțe56.531lei
I5Casa și conturi la bănci128.947lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii149.084lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri489.791lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.707.427lei
I14Venituri totale1.734.427lei
I15Cheltuieli totale1.475.911lei
I16Profit brut258.516lei
I18Profit net258.516lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă15,14%
Marjă brută15,14%
Rentabilitatea capitalurilor52,78%
Rentabilitatea activelor40,46%
Grad de îndatorare23,34%
Lichiditate curentă3,25
Cifră de afaceri pe salariat426.857lei
Fond de rulment335.865lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
-14,92%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Bistrița-Năsăud

Întrebări despre OMA PALACE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are OMA PALACE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.707.427 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 258.516 lei.
OMA PALACE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus OMA PALACE S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are OMA PALACE S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are OMA PALACE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 149.084 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are OMA PALACE S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
OMA PALACE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are OMA PALACE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .