BEL-LAGO DUE S.R.L.

Activă

0812 Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului

BEL-LAGO DUE S.R.L. (CUI 39837466) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bucşani Com. Bucşani, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 6 septembrie 2018, cu activitatea principală „extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului” (CAEN 0812).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.612.925 lei, profit net de 550.330 lei, datorii de 2.953.507 lei, capitaluri proprii de 6.850.469 lei, 25 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 85 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

85

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

85 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-8.36%
Lichiditate
1.47 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.612.925lei

Venituri totale

10.089.895lei

Rezultat net

550.330lei

Datorii

2.953.507lei

Capitaluri proprii

6.850.469lei

Capital de lucru

1.386.858lei

Salariați

25

Cifră de afaceri pe salariat

384.517lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J15/1019/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018001019152
Data înregistrării
6 septembrie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
0812 — Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUCŞANI COM. BUCŞANI, , NR.1241

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-8,4%
Profitul, față de anul trecut
-65,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

85clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate69.87%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.47 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate5.72%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare30.13%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-8.36%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA852018202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.463.611lei
I2Active circulante4.340.365lei
I3Stocuri1.371.523lei
I4Creanțe2.956.387lei
I5Casa și conturi la bănci12.455lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.953.507lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri6.850.469lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.612.925lei
I14Venituri totale10.089.895lei
I15Cheltuieli totale9.458.538lei
I16Profit brut631.357lei
I18Profit net550.330lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați25

Indicatori · 2025

Marjă netă5,72%
Marjă brută6,57%
Rentabilitatea capitalurilor8,03%
Rentabilitatea activelor5,61%
Grad de îndatorare30,13%
Lichiditate curentă1,47
Cifră de afaceri pe salariat384.517lei
Fond de rulment1.386.858lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
-8,36%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea B · Industria extractivă

0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre BEL-LAGO DUE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BEL-LAGO DUE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.612.925 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 550.330 lei.
BEL-LAGO DUE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEL-LAGO DUE S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are BEL-LAGO DUE S.R.L.?
25 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEL-LAGO DUE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.953.507 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEL-LAGO DUE S.R.L.?
85 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEL-LAGO DUE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEL-LAGO DUE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0812 — Extracţia pietrişului şi nisipului; extracţia argilei şi caolinului.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .