ONE BLUE SLOT S.R.L.

Activă

6820 Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

ONE BLUE SLOT S.R.L. (CUI 39750814) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Ţăndărei, IALOMIŢA, înregistrată la 14 august 2018, cu activitatea principală „închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (CAEN 6820).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 844.500 lei, profit net de 255.857 lei, datorii de 1.263.494 lei, capitaluri proprii de 334.932 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 70 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

70

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

70 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.99 x
Îndatorare
79.05%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

844.500lei

Venituri totale

845.501lei

Rezultat net

255.857lei

Datorii

1.263.494lei

Capitaluri proprii

334.932lei

Capital de lucru

-16.371lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

422.250lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018000431216
Data înregistrării
14 august 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
6820 — Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, ORŞ. ŢĂNDĂREI, ŞOS. BUCUREŞTI, BL.106, SC.27, ET.P

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+14,1%
Profitul, față de anul trecut
+446,2%
Creștere anuală compusă
+10,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

70clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.95%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.99 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate30.3%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare79.05%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință14.14%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7020182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate351.303lei
I2Active circulante1.247.123lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.243.150lei
I5Casa și conturi la bănci3.973lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.263.494lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri334.932lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă844.500lei
I14Venituri totale845.501lei
I15Cheltuieli totale525.877lei
I16Profit brut319.624lei
I18Profit net255.857lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă30,3%
Marjă brută37,85%
Rentabilitatea capitalurilor76,39%
Rentabilitatea activelor16,01%
Grad de îndatorare79,05%
Lichiditate curentă0,99
Cifră de afaceri pe salariat422.250lei
Fond de rulment-16.371lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
14,14%
Creștere anuală compusă
10,5%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea L · Tranzacții imobiliare

6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre ONE BLUE SLOT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ONE BLUE SLOT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 844.500 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 255.857 lei.
ONE BLUE SLOT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ONE BLUE SLOT S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are ONE BLUE SLOT S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ONE BLUE SLOT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.263.494 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ONE BLUE SLOT S.R.L.?
70 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ONE BLUE SLOT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ONE BLUE SLOT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6820 — Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .