TOTAL FORCE MS S.R.L.

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

TOTAL FORCE MS S.R.L. (CUI 39727595) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Târgu Jiu, GORJ, înregistrată la 8 august 2018, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.569.817 lei, profit net de 1.032.501 lei, datorii de 3.461.199 lei, capitaluri proprii de 1.252.445 lei, 152 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Îndatorare
73.43%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.569.817lei

Venituri totale

9.580.033lei

Rezultat net

1.032.501lei

Datorii

3.461.199lei

Capitaluri proprii

1.252.445lei

Capital de lucru

1.101.702lei

Salariați

152

Cifră de afaceri pe salariat

62.959lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J18/670/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018000670187
Data înregistrării
8 august 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.88, CAMERA 1, BL.88, SC.1, ET.2, AP.13

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+16,2%
Profitul, față de anul trecut
+292%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.57%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.32 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.79%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare73.43%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință16.15%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6920182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate150.743lei
I2Active circulante4.562.901lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe3.593.780lei
I5Casa și conturi la bănci969.121lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.461.199lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.252.445lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.569.817lei
I14Venituri totale9.580.033lei
I15Cheltuieli totale8.451.396lei
I16Profit brut1.128.637lei
I18Profit net1.032.501lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați152

Indicatori · 2025

Marjă netă10,79%
Marjă brută11,79%
Rentabilitatea capitalurilor82,44%
Rentabilitatea activelor21,9%
Grad de îndatorare73,43%
Lichiditate curentă1,32
Cifră de afaceri pe salariat62.959lei
Fond de rulment1.101.702lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
16,15%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre TOTAL FORCE MS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOTAL FORCE MS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.569.817 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.032.501 lei.
TOTAL FORCE MS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOTAL FORCE MS S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are TOTAL FORCE MS S.R.L.?
152 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOTAL FORCE MS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.461.199 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOTAL FORCE MS S.R.L.?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOTAL FORCE MS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOTAL FORCE MS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .