2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.

Activă

4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L. (CUI 39694234) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Vulturu Com. Vulturu, VRANCEA, înregistrată la 31 iulie 2018, cu activitatea principală „lucrări de tâmplărie şi dulgherie” (CAEN 4332).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.311.146 lei, profit net de 151.332 lei, datorii de 706.055 lei, capitaluri proprii de 162.958 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 59 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

59

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

59 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
81.25%
Lichiditate
0.83 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.311.146lei

Venituri totale

2.312.517lei

Rezultat net

151.332lei

Datorii

706.055lei

Capitaluri proprii

162.958lei

Capital de lucru

-121.387lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

770.382lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/597/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018000597398
Data înregistrării
31 iulie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Sediu social
JUD. VRANCEA, SAT VULTURU COM. VULTURU, VULTURU

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1,2%
Profitul, față de anul trecut
+1.906,3%
Creștere anuală compusă
+61,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

59clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.75%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.83 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate6.55%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare81.25%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință1.19%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5920182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate284.345lei
I2Active circulante584.668lei
I3Stocuri310.761lei
I4Creanțe71.287lei
I5Casa și conturi la bănci202.620lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii706.055lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri162.958lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.311.146lei
I14Venituri totale2.312.517lei
I15Cheltuieli totale2.124.249lei
I16Profit brut188.268lei
I18Profit net151.332lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă6,55%
Marjă brută8,15%
Rentabilitatea capitalurilor92,87%
Rentabilitatea activelor17,41%
Grad de îndatorare81,25%
Lichiditate curentă0,83
Cifră de afaceri pe salariat770.382lei
Fond de rulment-121.387lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
1,19%
Creștere anuală compusă
61,25%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.311.146 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 151.332 lei.
2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 706.055 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
59 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are 2G ŞTEFAN FRIUL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie şi dulgherie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .