CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.

Activă

6110 Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu

CEZTEL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39503024) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Munteni-Buzău Com. Munteni-Buzău, IALOMIŢA, înregistrată la 18 iunie 2018, cu activitatea principală „activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu” (CAEN 6110).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.812.777 lei, profit net de 682.087 lei, datorii de 210.066 lei, capitaluri proprii de 674.911 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-5.6%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.812.777lei

Venituri totale

1.829.132lei

Rezultat net

682.087lei

Datorii

210.066lei

Capitaluri proprii

674.911lei

Capital de lucru

552.061lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

302.130lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J21/322/2018
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2018000322215
Data înregistrării
18 iunie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, SAT MUNTENI-BUZĂU COM. MUNTENI-BUZĂU, STR. ZAHARIA MILITARU, NR.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-5,6%
Profitul, față de anul trecut
-33%
Creștere anuală compusă
+22,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate76.26%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.63 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate37.63%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare23.74%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-5.6%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9420182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate122.850lei
I2Active circulante762.127lei
I3Stocuri384lei
I4Creanțe629.632lei
I5Casa și conturi la bănci132.111lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii210.066lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri674.911lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.812.777lei
I14Venituri totale1.829.132lei
I15Cheltuieli totale1.019.295lei
I16Profit brut809.837lei
I18Profit net682.087lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă37,63%
Marjă brută44,67%
Rentabilitatea capitalurilor101,06%
Rentabilitatea activelor77,07%
Grad de îndatorare23,74%
Lichiditate curentă3,63
Cifră de afaceri pe salariat302.130lei
Fond de rulment552.061lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
-5,6%
Creștere anuală compusă
22,6%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.812.777 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 682.087 lei.
CEZTEL SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 210.066 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CEZTEL SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .