ARMAN PRO MUSIC S.R.L.

Activă

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

ARMAN PRO MUSIC S.R.L. (CUI 39462544) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Şanţ Com. Şanţ, BISTRIŢA-NĂSĂUD, înregistrată la 8 iunie 2018, cu activitatea principală „activități de interpretare artistică (spectacole)” (CAEN 9020).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 623.642 lei, profit net de 89.980 lei, datorii de 635.651 lei, capitaluri proprii de 253.808 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 60 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

60

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

60 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.38 x
Îndatorare
67.18%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

623.642lei

Venituri totale

709.457lei

Rezultat net

89.980lei

Datorii

635.651lei

Capitaluri proprii

253.808lei

Capital de lucru

-392.193lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

207.881lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018000670064
Data înregistrării
8 iunie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Sediu social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ŞANŢ COM. ŞANŢ, NR.272

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,5%
Profitul, față de anul trecut
-59,1%
Creștere anuală compusă
+69,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

60clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate26.82%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.38 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate14.43%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.18%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință18.5%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA602019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate702.741lei
I2Active circulante243.458lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe28.285lei
I5Casa și conturi la bănci215.173lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii635.651lei
I8Venituri în avans56.740lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri253.808lei
I11Capital subscris vărsat400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă623.642lei
I14Venituri totale709.457lei
I15Cheltuieli totale606.524lei
I16Profit brut102.933lei
I18Profit net89.980lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă14,43%
Marjă brută16,51%
Rentabilitatea capitalurilor35,45%
Rentabilitatea activelor9,51%
Grad de îndatorare67,18%
Lichiditate curentă0,38
Cifră de afaceri pe salariat207.881lei
Fond de rulment-392.193lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
18,5%
Creștere anuală compusă
69,28%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Cele mai nou înregistrate în județul Bistrița-Năsăud

Întrebări despre ARMAN PRO MUSIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 623.642 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 89.980 lei.
ARMAN PRO MUSIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 635.651 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
60 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARMAN PRO MUSIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARMAN PRO MUSIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .