RUN 10 S.R.L.

Activă

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

RUN 10 S.R.L. (CUI 39197600) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Techirghiol, CONSTANŢA, înregistrată la 17 aprilie 2018, cu activitatea principală „transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (CAEN 4933).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.347.121 lei, profit net de 240.381 lei, datorii de 1.000.952 lei, capitaluri proprii de 245.421 lei, 10 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 62 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

62

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

62 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.17 x
Îndatorare
80.31%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.347.121lei

Venituri totale

2.415.071lei

Rezultat net

240.381lei

Datorii

1.000.952lei

Capitaluri proprii

245.421lei

Capital de lucru

-832.970lei

Salariați

10

Cifră de afaceri pe salariat

234.712lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018000965139
Data înregistrării
17 aprilie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. TECHIRGHIOL, STR. MOLDOVEI, NR.25, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+48,3%
Profitul, față de anul trecut
+80,9%
Creștere anuală compusă
+42,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

62clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate19.69%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.17 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate10.24%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare80.31%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință48.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6220182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.078.391lei
I2Active circulante167.982lei
I3Stocuri12.474lei
I4Creanțe142.810lei
I5Casa și conturi la bănci12.698lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.000.952lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri245.421lei
I11Capital subscris vărsat5.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.347.121lei
I14Venituri totale2.415.071lei
I15Cheltuieli totale2.137.716lei
I16Profit brut277.355lei
I18Profit net240.381lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați10

Indicatori · 2025

Marjă netă10,24%
Marjă brută11,82%
Rentabilitatea capitalurilor97,95%
Rentabilitatea activelor19,29%
Grad de îndatorare80,31%
Lichiditate curentă0,17
Cifră de afaceri pe salariat234.712lei
Fond de rulment-832.970lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
48,33%
Creștere anuală compusă
42,48%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre RUN 10 S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RUN 10 S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.347.121 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 240.381 lei.
RUN 10 S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RUN 10 S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are RUN 10 S.R.L.?
10 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RUN 10 S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.000.952 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RUN 10 S.R.L.?
62 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RUN 10 S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RUN 10 S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .