GLOVOAPPRO S.R.L.

Activă

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

GLOVOAPPRO S.R.L. (CUI 39053728) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 21 martie 2018, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (CAEN 6310).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 712.229.343 lei, profit net de 58.187.617 lei, datorii de 305.753.505 lei, capitaluri proprii de 119.051.321 lei, 110 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
76.88%
Solvabilitate
29.94%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

712.229.343lei

Venituri totale

735.418.241lei

Rezultat net

58.187.617lei

Datorii

305.753.505lei

Capitaluri proprii

119.051.321lei

Capital de lucru

71.357.073lei

Salariați

110

Cifră de afaceri pe salariat

6.474.812lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018003861407
Data înregistrării
21 martie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL ŞERBAN VODĂ, NR. 206. 208. 210-218. CLADIREA U-CENTER 2, ET.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+38,4%
Profitul, față de anul trecut
+122,2%
Creștere anuală compusă
+144,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.94%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.17%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare76.88%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință38.36%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate20.576.594lei
I2Active circulante377.110.578lei
I3Stocuri766.000lei
I4Creanțe300.062.522lei
I5Casa și conturi la bănci76.282.056lei
I6Cheltuieli în avans29.832.999lei

Pasiv

I7Datorii305.753.505lei
I8Venituri în avans1.266.251lei
I9Provizioane1.449.094lei
I10Capitaluri119.051.321lei
I11Capital subscris vărsat3.180.610lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă712.229.343lei
I14Venituri totale735.418.241lei
I15Cheltuieli totale670.144.894lei
I16Profit brut65.273.347lei
I18Profit net58.187.617lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați110

Indicatori · 2025

Marjă netă8,17%
Marjă brută9,16%
Rentabilitatea capitalurilor48,88%
Rentabilitatea activelor14,63%
Grad de îndatorare76,88%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat6,47 mil.lei
Fond de rulment71.357.073lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
38,36%
Creștere anuală compusă
144,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre GLOVOAPPRO S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GLOVOAPPRO S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 712.229.343 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 58.187.617 lei.
GLOVOAPPRO S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GLOVOAPPRO S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are GLOVOAPPRO S.R.L.?
110 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GLOVOAPPRO S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 305.753.505 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GLOVOAPPRO S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GLOVOAPPRO S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GLOVOAPPRO S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .