NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L. (CUI 39029134) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Ploieşti, PRAHOVA, înregistrată la 16 martie 2018, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 968.343 lei, profit net de 4.763 lei, datorii de 345.589 lei, capitaluri proprii de 84.057 lei, 11 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 52 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

52

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

52 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.23 x
Profitabilitate
0.49%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

968.343lei

Venituri totale

1.137.963lei

Rezultat net

4.763lei

Datorii

345.589lei

Capitaluri proprii

84.057lei

Capital de lucru

-267.728lei

Salariați

11

Cifră de afaceri pe salariat

88.031lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J29/572/2018
Data înregistrării
16 martie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VRANCEI, NR.40, CAMERA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+0,7%
Profitul, față de anul trecut
+133,9%
Creștere anuală compusă
+26,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

52clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate17.73%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.23 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.49%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare72.88%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință0.71%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5220182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate396.350lei
I2Active circulante77.861lei
I3Stocuri51.134lei
I4Creanțe7.679lei
I5Casa și conturi la bănci19.048lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii345.589lei
I8Venituri în avans44.565lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri84.057lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă968.343lei
I14Venituri totale1.137.963lei
I15Cheltuieli totale1.106.448lei
I16Profit brut31.515lei
I18Profit net4.763lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați11

Indicatori · 2025

Marjă netă0,49%
Marjă brută3,25%
Rentabilitatea capitalurilor5,67%
Rentabilitatea activelor1%
Grad de îndatorare72,88%
Lichiditate curentă0,23
Cifră de afaceri pe salariat88.031lei
Fond de rulment-267.728lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
0,71%
Creștere anuală compusă
26,35%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 968.343 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.763 lei.
NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
11 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 345.589 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
52 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NEW CONCEPT FOR MAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .