BEER ZONE S.R.L.

Activă

5610 Restaurante

BEER ZONE S.R.L. (CUI 38888623) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 19 februarie 2018, cu activitatea principală „restaurante” (CAEN 5610).

A depus 7 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2019 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.313.026 lei, profit net de 118.049 lei, datorii de 1.300.266 lei, capitaluri proprii de 118.289 lei, 24 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 47 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
105.77%
Solvabilitate
9.62%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

4.313.026lei

Venituri totale

4.353.026lei

Rezultat net

118.049lei

Datorii

1.300.266lei

Capitaluri proprii

118.289lei

Capital de lucru

-527.925lei

Salariați

24

Cifră de afaceri pe salariat

179.709lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/395/2018
Data înregistrării
19 februarie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
5610 — Restaurante
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, NR.16, PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2019–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+3,5%
Profitul, față de anul trecut
+79,4%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate9.62%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.59 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate2.74%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare105.77%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință3.48%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2019–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA392019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

7 exerciții depuse, 2019–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate456.968lei
I2Active circulante772.341lei
I3Stocuri330.015lei
I4Creanțe306.897lei
I5Casa și conturi la bănci135.429lei
I6Cheltuieli în avans189.246lei

Pasiv

I7Datorii1.300.266lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri118.289lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă4.313.026lei
I14Venituri totale4.353.026lei
I15Cheltuieli totale4.212.652lei
I16Profit brut140.374lei
I18Profit net118.049lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați24

Indicatori · 2025

Marjă netă2,74%
Marjă brută3,25%
Rentabilitatea capitalurilor99,8%
Rentabilitatea activelor9,6%
Grad de îndatorare105,77%
Lichiditate curentă0,59
Cifră de afaceri pe salariat179.709lei
Fond de rulment-527.925lei

Cifra de afaceri în timp

20192025
Creștere în ultimul an
3,48%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5610 Restaurante

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre BEER ZONE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BEER ZONE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.313.026 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 118.049 lei.
BEER ZONE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEER ZONE S.R.L.?
7 bilanțuri, din 2019 până în 2025.
Câți angajați are BEER ZONE S.R.L.?
24 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEER ZONE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.300.266 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEER ZONE S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEER ZONE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEER ZONE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5610 — Restaurante.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .