GTS SECURITY FORCE S.R.L.

Activă

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

GTS SECURITY FORCE S.R.L. (CUI 38878450) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Curtea de Argeş, ARGEŞ, înregistrată la 16 februarie 2018, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.536.849 lei, profit net de 277 lei, datorii de 525.006 lei, capitaluri proprii de 499.705 lei, 27 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 75 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

75

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

75 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.02%
Tendință
-4.2%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.536.849lei

Venituri totale

1.568.435lei

Rezultat net

277lei

Datorii

525.006lei

Capitaluri proprii

499.705lei

Capital de lucru

419.970lei

Salariați

27

Cifră de afaceri pe salariat

56.920lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2018000360037
Data înregistrării
16 februarie 2018

Activitate și sediu

Activitate principală
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, BLD. BASARABILOR, COMPLEX UNIC 1, BL.A1, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-4,2%
Profitul, față de anul trecut
-99,9%
Creștere anuală compusă
+33,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

75clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate48.77%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.8 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.02%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare51.23%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-4.2%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7520182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate79.735lei
I2Active circulante944.976lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe198.193lei
I5Casa și conturi la bănci746.783lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii525.006lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri499.705lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.536.849lei
I14Venituri totale1.568.435lei
I15Cheltuieli totale1.555.382lei
I16Profit brut13.053lei
I18Profit net277lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați27

Indicatori · 2025

Marjă netă0,02%
Marjă brută0,85%
Rentabilitatea capitalurilor0,06%
Rentabilitatea activelor0,03%
Grad de îndatorare51,23%
Lichiditate curentă1,80
Cifră de afaceri pe salariat56.920lei
Fond de rulment419.970lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
-4,2%
Creștere anuală compusă
33,45%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea O · Administrație publică și apărare

8001 Activități de investigații și servicii private de protecție

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre GTS SECURITY FORCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.536.849 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 277 lei.
GTS SECURITY FORCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
27 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 525.006 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
75 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GTS SECURITY FORCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GTS SECURITY FORCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .