STEFI REGALE S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

STEFI REGALE S.R.L. (CUI 38641045) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Eremitu Com. Eremitu, MUREŞ, înregistrată la 27 decembrie 2017, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 11.062.521 lei, profit net de 1.294.935 lei, datorii de 1.985.861 lei, capitaluri proprii de 3.663.282 lei, 51 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 96 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

96

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

96 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

11.062.521lei

Venituri totale

11.114.562lei

Rezultat net

1.294.935lei

Datorii

1.985.861lei

Capitaluri proprii

3.663.282lei

Capital de lucru

1.461.512lei

Salariați

51

Cifră de afaceri pe salariat

216.912lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017002182265
Data înregistrării
27 decembrie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. MUREŞ, SAT EREMITU COM. EREMITU, G EREMITU, NR.284

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+113%
Profitul, față de anul trecut
+163,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

96clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate64.85%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.74 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate11.71%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare35.15%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință112.96%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA96201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.201.770lei
I2Active circulante3.447.373lei
I3Stocuri780.837lei
I4Creanțe2.296.727lei
I5Casa și conturi la bănci369.809lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.985.861lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.663.282lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă11.062.521lei
I14Venituri totale11.114.562lei
I15Cheltuieli totale9.819.627lei
I16Profit brut1.294.935lei
I18Profit net1.294.935lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați51

Indicatori · 2025

Marjă netă11,71%
Marjă brută11,71%
Rentabilitatea capitalurilor35,35%
Rentabilitatea activelor22,92%
Grad de îndatorare35,15%
Lichiditate curentă1,74
Cifră de afaceri pe salariat216.912lei
Fond de rulment1.461.512lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
112,96%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Mureș

Întrebări despre STEFI REGALE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are STEFI REGALE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 11.062.521 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.294.935 lei.
STEFI REGALE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus STEFI REGALE S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are STEFI REGALE S.R.L.?
51 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are STEFI REGALE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.985.861 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are STEFI REGALE S.R.L.?
96 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
STEFI REGALE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are STEFI REGALE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .