WOODBANSTYLE S.R.L.

Activă

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

WOODBANSTYLE S.R.L. (CUI 38551163) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bodogaia Com. Secuieni, HARGHITA, înregistrată la 29 noiembrie 2017, cu activitatea principală „fabricarea de mobilă n.c.a.” (CAEN 3109).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 259.590 lei, profit net de 393 lei, datorii de 129.470 lei, capitaluri proprii de 61.410 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 55 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

55

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

55 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.37 x
Profitabilitate
0.15%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

259.590lei

Venituri totale

261.706lei

Rezultat net

393lei

Datorii

129.470lei

Capitaluri proprii

61.410lei

Capital de lucru

-81.257lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

129.795lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J19/810/2017
Data înregistrării
29 noiembrie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.
Sediu social
JUD. HARGHITA, SAT BODOGAIA COM. SECUIENI, BODOGAIA, NR.212

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+20,5%
Profitul, față de anul trecut
+100,6%
Creștere anuală compusă
+86,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

55clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.17%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.37 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.15%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare67.83%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință20.47%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA55201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate142.667lei
I2Active circulante48.213lei
I3Stocuri44.732lei
I4Creanțe29.842lei
I5Casa și conturi la bănci-26.361lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii129.470lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri61.410lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă259.590lei
I14Venituri totale261.706lei
I15Cheltuieli totale258.749lei
I16Profit brut2.957lei
I18Profit net393lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,15%
Marjă brută1,14%
Rentabilitatea capitalurilor0,64%
Rentabilitatea activelor0,21%
Grad de îndatorare67,83%
Lichiditate curentă0,37
Cifră de afaceri pe salariat129.795lei
Fond de rulment-81.257lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
20,47%
Creștere anuală compusă
86,81%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea C · Industria prelucrătoare

3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre WOODBANSTYLE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WOODBANSTYLE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 259.590 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 393 lei.
WOODBANSTYLE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WOODBANSTYLE S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are WOODBANSTYLE S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WOODBANSTYLE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 129.470 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WOODBANSTYLE S.R.L.?
55 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WOODBANSTYLE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WOODBANSTYLE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .