TOP CUISINE S.R.L.

Activă

5621 Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente

TOP CUISINE S.R.L. (CUI 38502446) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 17 noiembrie 2017, cu activitatea principală „activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente” (CAEN 5621).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.365.375 lei, profit net de 26.316 lei, datorii de 676.347 lei, capitaluri proprii de 29.839 lei, 17 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 42 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
135.72%
Solvabilitate
5.99%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.365.375lei

Venituri totale

2.367.483lei

Rezultat net

26.316lei

Datorii

676.347lei

Capitaluri proprii

29.839lei

Capital de lucru

-282.770lei

Salariați

17

Cifră de afaceri pe salariat

139.140lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017002937050
Data înregistrării
17 noiembrie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. OVID DENSUŞIANU, NR.30

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+4,2%
Profitul, față de anul trecut
+749,7%
Creștere anuală compusă
+198,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate5.99%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.58 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.11%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare135.72%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință4.2%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3920182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate104.748lei
I2Active circulante393.577lei
I3Stocuri346.162lei
I4Creanțe31.311lei
I5Casa și conturi la bănci16.104lei
I6Cheltuieli în avans207.861lei

Pasiv

I7Datorii676.347lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri29.839lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.365.375lei
I14Venituri totale2.367.483lei
I15Cheltuieli totale2.335.558lei
I16Profit brut31.925lei
I18Profit net26.316lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați17

Indicatori · 2025

Marjă netă1,11%
Marjă brută1,35%
Rentabilitatea capitalurilor88,19%
Rentabilitatea activelor5,28%
Grad de îndatorare135,72%
Lichiditate curentă0,58
Cifră de afaceri pe salariat139.140lei
Fond de rulment-282.770lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
4,2%
Creștere anuală compusă
198,7%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre TOP CUISINE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TOP CUISINE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.365.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 26.316 lei.
TOP CUISINE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TOP CUISINE S.R.L.?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are TOP CUISINE S.R.L.?
17 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TOP CUISINE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 676.347 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TOP CUISINE S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TOP CUISINE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TOP CUISINE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5621 — Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .