REUMAPROF SRL

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

REUMAPROF SRL (CUI 38308866) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI, înregistrată la 4 octombrie 2017, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.367.297 lei, profit net de 94.176 lei, datorii de 491.881 lei, capitaluri proprii de 211.024 lei, 15 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 64 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

64

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

64 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.46 x
Îndatorare
69.98%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.367.297lei

Venituri totale

2.658.453lei

Rezultat net

94.176lei

Datorii

491.881lei

Capitaluri proprii

211.024lei

Capital de lucru

-264.226lei

Salariați

15

Cifră de afaceri pe salariat

157.820lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017000580513
Data înregistrării
4 octombrie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.4, CAMERA 1, BL.A26, SC.A2, ET.4, AP.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+340,3%
Profitul, față de anul trecut
-28,8%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

64clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate30.02%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.46 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate3.98%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare69.98%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință340.25%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA64201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate475.250lei
I2Active circulante227.655lei
I3Stocuri7.791lei
I4Creanțe71.039lei
I5Casa și conturi la bănci148.825lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii491.881lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri211.024lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.367.297lei
I14Venituri totale2.658.453lei
I15Cheltuieli totale2.548.236lei
I16Profit brut110.217lei
I18Profit net94.176lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați15

Indicatori · 2025

Marjă netă3,98%
Marjă brută4,66%
Rentabilitatea capitalurilor44,63%
Rentabilitatea activelor13,4%
Grad de îndatorare69,98%
Lichiditate curentă0,46
Cifră de afaceri pe salariat157.820lei
Fond de rulment-264.226lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
340,25%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Călărași

Întrebări despre REUMAPROF SRL

Ce cifră de afaceri are REUMAPROF SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.367.297 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 94.176 lei.
REUMAPROF SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REUMAPROF SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are REUMAPROF SRL?
15 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REUMAPROF SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 491.881 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REUMAPROF SRL?
64 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REUMAPROF SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REUMAPROF SRL?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .