GAMSERV CONS SRL

Activă

7120 Activităţi de testări şi analize tehnice

GAMSERV CONS SRL (CUI 38156989) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU, înregistrată la 30 august 2017, cu activitatea principală „activităţi de testări şi analize tehnice” (CAEN 7120).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 24.032.031 lei, profit net de 1.762.665 lei, datorii de 6.126.856 lei, capitaluri proprii de 3.579.046 lei, 22 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

80

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
63.13%
Lichiditate
1.38 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

24.032.031lei

Venituri totale

24.055.725lei

Rezultat net

1.762.665lei

Datorii

6.126.856lei

Capitaluri proprii

3.579.046lei

Capital de lucru

2.343.689lei

Salariați

22

Cifră de afaceri pe salariat

1.092.365lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017001478048
Data înregistrării
30 august 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, BLD. VASILE PÂRVAN, NR.15

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+163,3%
Profitul, față de anul trecut
+3,9%
Creștere anuală compusă
+117,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

80clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.87%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate7.33%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare63.13%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință163.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA80201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.235.357lei
I2Active circulante8.470.545lei
I3Stocuri2.791.550lei
I4Creanțe3.520.445lei
I5Casa și conturi la bănci2.145.550lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii6.126.856lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri3.579.046lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă24.032.031lei
I14Venituri totale24.055.725lei
I15Cheltuieli totale21.951.385lei
I16Profit brut2.104.340lei
I18Profit net1.762.665lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați22

Indicatori · 2025

Marjă netă7,33%
Marjă brută8,76%
Rentabilitatea capitalurilor49,25%
Rentabilitatea activelor18,16%
Grad de îndatorare63,13%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat1,09 mil.lei
Fond de rulment2.343.689lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
163,33%
Creștere anuală compusă
117,6%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7120 Activități de testări și analize tehnice

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre GAMSERV CONS SRL

Ce cifră de afaceri are GAMSERV CONS SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 24.032.031 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.762.665 lei.
GAMSERV CONS SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GAMSERV CONS SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are GAMSERV CONS SRL?
22 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GAMSERV CONS SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 6.126.856 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GAMSERV CONS SRL?
80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GAMSERV CONS SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GAMSERV CONS SRL?
Activitatea principală este CAEN 7120 — Activităţi de testări şi analize tehnice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .