ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Activă

6110 Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu

ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 37930355) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Brăieşti Com. Cornu Luncii, SUCEAVA, înregistrată la 10 iulie 2017, cu activitatea principală „activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu” (CAEN 6110).

A depus 8 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2018 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 528.877 lei, profit net de 5.568 lei, datorii de 438.910 lei, capitaluri proprii de 577.910 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.05%
Lichiditate
1.39 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

528.877lei

Venituri totale

663.001lei

Rezultat net

5.568lei

Datorii

438.910lei

Capitaluri proprii

577.910lei

Capital de lucru

169.554lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

264.439lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017001271331
Data înregistrării
10 iulie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT BRĂIEŞTI COM. CORNU LUNCII, STR. PRINCIPALĂ, NR.27

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2018–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+41%
Profitul, față de anul trecut
-97%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.91%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.39 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.05%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare31.07%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință40.95%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2018–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

8 exerciții depuse, 2018–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate804.278lei
I2Active circulante608.464lei
I3Stocuri110.099lei
I4Creanțe403.730lei
I5Casa și conturi la bănci94.635lei
I6Cheltuieli în avans286lei

Pasiv

I7Datorii438.910lei
I8Venituri în avans396.208lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri577.910lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă528.877lei
I14Venituri totale663.001lei
I15Cheltuieli totale656.535lei
I16Profit brut6.466lei
I18Profit net5.568lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă1,05%
Marjă brută1,22%
Rentabilitatea capitalurilor0,96%
Rentabilitatea activelor0,39%
Grad de îndatorare31,07%
Lichiditate curentă1,39
Cifră de afaceri pe salariat264.439lei
Fond de rulment169.554lei

Cifra de afaceri în timp

20182025
Creștere în ultimul an
40,95%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Ce cifră de afaceri are ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 528.877 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.568 lei.
ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
8 bilanțuri, din 2018 până în 2025.
Câți angajați are ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 438.910 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ISOHOME SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Activitatea principală este CAEN 6110 — Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .