DMN CRAFT SRL

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

DMN CRAFT SRL (CUI 37927961) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Focşani, VRANCEA, înregistrată la 10 iulie 2017, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 288.380 lei, profit net de 6.401 lei, datorii de 17.156 lei, capitaluri proprii de 131.030 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
2.22%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

288.380lei

Venituri totale

306.280lei

Rezultat net

6.401lei

Datorii

17.156lei

Capitaluri proprii

131.030lei

Capital de lucru

103.866lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

96.127lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J39/715/2017
Data înregistrării
10 iulie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, BL.4, SC.2, ET.4, AP.37

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+11,3%
Profitul, față de anul trecut
-59,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate84.12%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate7.05 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate2.22%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare11.01%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință11.27%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA91201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate34.750lei
I2Active circulante121.022lei
I3Stocuri5.076lei
I4Creanțe59.367lei
I5Casa și conturi la bănci56.579lei
I6Cheltuieli în avans538lei

Pasiv

I7Datorii17.156lei
I8Venituri în avans8.124lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri131.030lei
I11Capital subscris vărsat300lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă288.380lei
I14Venituri totale306.280lei
I15Cheltuieli totale298.838lei
I16Profit brut7.442lei
I18Profit net6.401lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă2,22%
Marjă brută2,58%
Rentabilitatea capitalurilor4,89%
Rentabilitatea activelor4,11%
Grad de îndatorare11,01%
Lichiditate curentă7,05
Cifră de afaceri pe salariat96.127lei
Fond de rulment103.866lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
11,27%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Vrancea

Întrebări despre DMN CRAFT SRL

Ce cifră de afaceri are DMN CRAFT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 288.380 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.401 lei.
DMN CRAFT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DMN CRAFT SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are DMN CRAFT SRL?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DMN CRAFT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 17.156 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DMN CRAFT SRL?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DMN CRAFT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DMN CRAFT SRL?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .