ARHICONCRET SRL

Activă

7111 Activităţi de arhitectură

ARHICONCRET SRL (CUI 37786030) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bârlad, VASLUI, înregistrată la 19 iunie 2017, cu activitatea principală „activităţi de arhitectură” (CAEN 7111).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 222.844 lei, profit net de 1.242 lei, datorii de 52.800 lei, capitaluri proprii de 82.558 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-42.92%
Profitabilitate
0.56%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

222.844lei

Venituri totale

224.585lei

Rezultat net

1.242lei

Datorii

52.800lei

Capitaluri proprii

82.558lei

Capital de lucru

77.939lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

111.422lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J37/432/2017
Data înregistrării
19 iunie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
7111 — Activităţi de arhitectură
Sediu social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, BLD. REPUBLICII, NR.75, BL.B4, SC.A, ET.3, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-42,9%
Profitul, față de anul trecut
-99,5%
Creștere anuală compusă
+33,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate58.62%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate2.48 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.56%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare37.49%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință-42.92%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.093lei
I2Active circulante130.739lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe68.214lei
I5Casa și conturi la bănci62.525lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii52.800lei
I8Venituri în avans5.474lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri82.558lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă222.844lei
I14Venituri totale224.585lei
I15Cheltuieli totale221.678lei
I16Profit brut2.907lei
I18Profit net1.242lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,56%
Marjă brută1,3%
Rentabilitatea capitalurilor1,5%
Rentabilitatea activelor0,88%
Grad de îndatorare37,49%
Lichiditate curentă2,48
Cifră de afaceri pe salariat111.422lei
Fond de rulment77.939lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
-42,92%
Creștere anuală compusă
33,57%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7111 Activități de arhitectură

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre ARHICONCRET SRL

Ce cifră de afaceri are ARHICONCRET SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 222.844 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.242 lei.
ARHICONCRET SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARHICONCRET SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are ARHICONCRET SRL?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARHICONCRET SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 52.800 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARHICONCRET SRL?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARHICONCRET SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARHICONCRET SRL?
Activitatea principală este CAEN 7111 — Activităţi de arhitectură.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .