WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D

Activă

8553 Şcoli de conducere (pilotaj)

WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D (CUI 37757336) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ, înregistrată la 14 iunie 2017, cu activitatea principală „şcoli de conducere (pilotaj)” (CAEN 8553).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 320.740 lei, profit net de 19.089 lei, datorii de 49.635 lei, capitaluri proprii de 19.329 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 63 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

63

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

63 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.66 x
Îndatorare
71.97%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

320.740lei

Venituri totale

331.963lei

Rezultat net

19.089lei

Datorii

49.635lei

Capitaluri proprii

19.329lei

Capital de lucru

-16.795lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

80.185lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/2392/2017
Data înregistrării
14 iunie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
8553 — Şcoli de conducere (pilotaj)
Sediu social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. HORIA MĂCELLARIU, NR.8, CAMERA 3, BL.239, ET.3, AP.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+10%
Profitul, față de anul trecut
+347,3%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

63clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.03%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.66 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate5.95%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare71.97%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință10.02%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA63201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate36.124lei
I2Active circulante32.840lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci32.840lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii49.635lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri19.329lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă320.740lei
I14Venituri totale331.963lei
I15Cheltuieli totale308.526lei
I16Profit brut23.437lei
I18Profit net19.089lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă5,95%
Marjă brută7,31%
Rentabilitatea capitalurilor98,76%
Rentabilitatea activelor27,68%
Grad de îndatorare71,97%
Lichiditate curentă0,66
Cifră de afaceri pe salariat80.185lei
Fond de rulment-16.795lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
10,02%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8553 Școli de conducere (pilotaj)

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D

Ce cifră de afaceri are WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 320.740 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 19.089 lei.
WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 49.635 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
63 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WIN AUTO EXCLUSIV SRL-D?
Activitatea principală este CAEN 8553 — Şcoli de conducere (pilotaj).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .