BUTLERS WALSALL S.R.L.

Activă

4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

BUTLERS WALSALL S.R.L. (CUI 37624305) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Voluntari, ILFOV, înregistrată la 22 mai 2017, cu activitatea principală „dezvoltare (promovare) imobiliară” (CAEN 4110).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 145.518.533 lei, profit net de 37.516.812 lei, datorii de 266.712.462 lei, capitaluri proprii de 39.956.099 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
86.92%
Solvabilitate
13.02%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

145.518.533lei

Venituri totale

100.575.918lei

Rezultat net

37.516.812lei

Datorii

266.712.462lei

Capitaluri proprii

39.956.099lei

Capital de lucru

37.393.385lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

145.518.533lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J23/766/2023
Data înregistrării
22 mai 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Sediu social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1/VA, IVORY RESIDENCE, BL.1, SC.A, ET.7, AP.64

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23%
Profitul, față de anul trecut
+138,7%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate13.02%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate25.78%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare86.92%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință23.04%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA74201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.748.698lei
I2Active circulante304.105.847lei
I3Stocuri86.491.447lei
I4Creanțe214.091.561lei
I5Casa și conturi la bănci3.522.839lei
I6Cheltuieli în avans2.922lei

Pasiv

I7Datorii266.712.462lei
I8Venituri în avans188.906lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri39.956.099lei
I11Capital subscris vărsat45.200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă145.518.533lei
I14Venituri totale100.575.918lei
I15Cheltuieli totale56.070.968lei
I16Profit brut44.504.950lei
I18Profit net37.516.812lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă25,78%
Marjă brută30,58%
Rentabilitatea capitalurilor93,9%
Rentabilitatea activelor12,23%
Grad de îndatorare86,92%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat145,52 mil.lei
Fond de rulment37.393.385lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
23,04%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre BUTLERS WALSALL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BUTLERS WALSALL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 145.518.533 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 37.516.812 lei.
BUTLERS WALSALL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BUTLERS WALSALL S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are BUTLERS WALSALL S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BUTLERS WALSALL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 266.712.462 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BUTLERS WALSALL S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BUTLERS WALSALL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BUTLERS WALSALL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .