PATRICS BARBER S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

PATRICS BARBER S.R.L. (CUI 37517074) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU, înregistrată la 8 mai 2017, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 344.856 lei, profit net de 24.402 lei, datorii de 63.874 lei, capitaluri proprii de 24.642 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 39 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

39

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

39 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 54 de puncte, dar scorul e plafonat la 39: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Îndatorare
112.93%
Lichiditate
0.49 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

344.856lei

Venituri totale

384.851lei

Rezultat net

24.402lei

Datorii

63.874lei

Capitaluri proprii

24.642lei

Capital de lucru

-32.494lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

86.214lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J4/696/2017
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J04/696/2017
Data înregistrării
8 mai 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.22, ET.11, AP.78

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+15,2%
Profitul, față de anul trecut
+1.486,6%
Creștere anuală compusă
+57,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

39clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate43.57%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.49 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate7.08%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare112.93%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință15.21%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA39201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate25.182lei
I2Active circulante31.380lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe313lei
I5Casa și conturi la bănci31.067lei
I6Cheltuieli în avans31.954lei

Pasiv

I7Datorii63.874lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri24.642lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă344.856lei
I14Venituri totale384.851lei
I15Cheltuieli totale356.208lei
I16Profit brut28.643lei
I18Profit net24.402lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă7,08%
Marjă brută8,31%
Rentabilitatea capitalurilor99,03%
Rentabilitatea activelor43,14%
Grad de îndatorare112,93%
Lichiditate curentă0,49
Cifră de afaceri pe salariat86.214lei
Fond de rulment-32.494lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
15,21%
Creștere anuală compusă
57,16%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre PATRICS BARBER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PATRICS BARBER S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 344.856 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 24.402 lei.
PATRICS BARBER S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus PATRICS BARBER S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are PATRICS BARBER S.R.L.?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are PATRICS BARBER S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 63.874 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are PATRICS BARBER S.R.L.?
39 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
PATRICS BARBER S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are PATRICS BARBER S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .