AMA REAL S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

AMA REAL S.R.L. (CUI 37318608) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 3 aprilie 2017, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 371.371 lei, profit net de 1.323 lei, datorii de 448.164 lei, capitaluri proprii de 57.502 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 44 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

44

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

44 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.01 x
Solvabilitate
6.89%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

371.371lei

Venituri totale

567.502lei

Rezultat net

1.323lei

Datorii

448.164lei

Capitaluri proprii

57.502lei

Capital de lucru

-442.365lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

61.895lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/290/2017
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2017000290386
Data înregistrării
3 aprilie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, BLD. DEM RĂDULESCU, NR.53, PARTER, BL.X3, SC.B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-10,9%
Profitul, față de anul trecut
-78,4%
Creștere anuală compusă
+77,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

44clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate6.89%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.01 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.36%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare53.69%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință-10.92%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA44201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate829.003lei
I2Active circulante5.799lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe4.825lei
I5Casa și conturi la bănci974lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii448.164lei
I8Venituri în avans329.136lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri57.502lei
I11Capital subscris vărsat4.400lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă371.371lei
I14Venituri totale567.502lei
I15Cheltuieli totale565.927lei
I16Profit brut1.575lei
I18Profit net1.323lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă0,36%
Marjă brută0,42%
Rentabilitatea capitalurilor2,3%
Rentabilitatea activelor0,16%
Grad de îndatorare53,69%
Lichiditate curentă0,01
Cifră de afaceri pe salariat61.895lei
Fond de rulment-442.365lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
-10,92%
Creștere anuală compusă
77,91%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre AMA REAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AMA REAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 371.371 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.323 lei.
AMA REAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AMA REAL S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are AMA REAL S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AMA REAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 448.164 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AMA REAL S.R.L.?
44 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AMA REAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AMA REAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .