KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ

Activă

6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ (CUI 37208206) este o societate comercială în comandită simplă activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 15 martie 2017, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe” (CAEN 6311).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 874.522 lei, profit net de 497.183 lei, datorii de 2.184.569 lei, capitaluri proprii de 1.054.663 lei, 4 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 73 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

73

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

73 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Tendință
-28.56%
Îndatorare
67.44%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

874.522lei

Venituri totale

890.739lei

Rezultat net

497.183lei

Datorii

2.184.569lei

Capitaluri proprii

1.054.663lei

Capital de lucru

1.037.323lei

Salariați

4

Cifră de afaceri pe salariat

218.631lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ ÎN COMANDITĂ SIMPLĂ
Tip entitate
SCS
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/480/2017
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J05/480/2017
Data înregistrării
15 martie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, CAL. BORŞULUI, NR.31A, BIROU 2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-28,6%
Profitul, față de anul trecut
+75,3%
Creștere anuală compusă
-3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

73clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.56%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.47 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate56.85%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.44%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință-28.56%

    Cifra de afaceri a scăzut cu peste 20% față de anul anterior.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA73201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate17.340lei
I2Active circulante3.221.892lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe3.003.900lei
I5Casa și conturi la bănci217.992lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii2.184.569lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.054.663lei
I11Capital subscris vărsat4.545lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă874.522lei
I14Venituri totale890.739lei
I15Cheltuieli totale364.606lei
I16Profit brut526.133lei
I18Profit net497.183lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați4

Indicatori · 2025

Marjă netă56,85%
Marjă brută60,16%
Rentabilitatea capitalurilor47,14%
Rentabilitatea activelor15,35%
Grad de îndatorare67,44%
Lichiditate curentă1,47
Cifră de afaceri pe salariat218.631lei
Fond de rulment1.037.323lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
-28,56%
Creștere anuală compusă
-3,04%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ

Ce cifră de afaceri are KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 874.522 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 497.183 lei.
KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
4 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 2.184.569 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
73 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KNET TNT DATA MANAGEMENT SOCIETATE ÎN COMANDITĂ?
Activitatea principală este CAEN 6311 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .