REFLEXO RĂZVAN S.R.L.

Activă

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

REFLEXO RĂZVAN S.R.L. (CUI 37150503) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 6 martie 2017, cu activitatea principală „activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur” (CAEN 9623).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 613.262 lei, profit net de 94.462 lei, datorii de 0 lei, capitaluri proprii de 110.218 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 84 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

84

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

84 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
2 ani
Solvabilitate
16.14%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

613.262lei

Venituri totale

944.875lei

Rezultat net

94.462lei

Datorii

0lei

Capitaluri proprii

110.218lei

Capital de lucru

87.516lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

306.631lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/167/2017
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2017000167389
Data înregistrării
6 martie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.6, BL.A2, SC.A, ET.9, AP.39

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+47,3%
Profitul, față de anul trecut
+137,1%
Creștere anuală compusă
+38,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

84clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.14%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate99 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate15.4%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare0%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință47.3%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor2 ani

    2 ani cu pierdere din 3.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA84201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate595.380lei
I2Active circulante87.516lei
I3Stocuri42.618lei
I4Creanțe6.924lei
I5Casa și conturi la bănci37.974lei
I6Cheltuieli în avans19.470lei

Pasiv

I7Datorii0lei
I8Venituri în avans592.148lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri110.218lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă613.262lei
I14Venituri totale944.875lei
I15Cheltuieli totale849.580lei
I16Profit brut95.295lei
I18Profit net94.462lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă15,4%
Marjă brută15,54%
Rentabilitatea capitalurilor85,7%
Rentabilitatea activelor13,83%
Grad de îndatorare0%
Lichiditate curentă—
Cifră de afaceri pe salariat306.631lei
Fond de rulment87.516lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
47,3%
Creștere anuală compusă
38,36%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre REFLEXO RĂZVAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 613.262 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 94.462 lei.
REFLEXO RĂZVAN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 0 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
84 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
REFLEXO RĂZVAN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are REFLEXO RĂZVAN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .