MUNY TRADE SRL

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

MUNY TRADE SRL (CUI 37039140) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 15 februarie 2017, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 733.127 lei, profit net de 64.490 lei, datorii de 86.429 lei, capitaluri proprii de 75.830 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 82 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

82

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

82 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani
Lichiditate
1.18 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

733.127lei

Venituri totale

733.205lei

Rezultat net

64.490lei

Datorii

86.429lei

Capitaluri proprii

75.830lei

Capital de lucru

15.932lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

122.188lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017000228163
Data înregistrării
15 februarie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. AMILCAR SĂNDULESCU, NR.15, BL.A23, SC.1, ET.4, AP.19

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+18,5%
Profitul, față de anul trecut
+477,3%
Creștere anuală compusă
+41%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

82clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate51.34%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.18 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate8.8%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare58.52%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință18.48%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA82201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate45.338lei
I2Active circulante102.361lei
I3Stocuri43.883lei
I4Creanțe312lei
I5Casa și conturi la bănci58.166lei
I6Cheltuieli în avans14.560lei

Pasiv

I7Datorii86.429lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri75.830lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă733.127lei
I14Venituri totale733.205lei
I15Cheltuieli totale655.675lei
I16Profit brut77.530lei
I18Profit net64.490lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă8,8%
Marjă brută10,58%
Rentabilitatea capitalurilor85,05%
Rentabilitatea activelor43,66%
Grad de îndatorare58,52%
Lichiditate curentă1,18
Cifră de afaceri pe salariat122.188lei
Fond de rulment15.932lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
18,48%
Creștere anuală compusă
41,04%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre MUNY TRADE SRL

Ce cifră de afaceri are MUNY TRADE SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 733.127 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 64.490 lei.
MUNY TRADE SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MUNY TRADE SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are MUNY TRADE SRL?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MUNY TRADE SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 86.429 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MUNY TRADE SRL?
82 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MUNY TRADE SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MUNY TRADE SRL?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .