BELLART EVENT SRL

Activă

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

BELLART EVENT SRL (CUI 37012128) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU, înregistrată la 9 februarie 2017, cu activitatea principală „alte activități recreative și distractive n.c.a.” (CAEN 9329).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.874.126 lei, profit net de 130.867 lei, datorii de 1.708.065 lei, capitaluri proprii de 390.193 lei, 9 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 53 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

53

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

53 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.28 x
Îndatorare
81.4%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.874.126lei

Venituri totale

3.239.124lei

Rezultat net

130.867lei

Datorii

1.708.065lei

Capitaluri proprii

390.193lei

Capital de lucru

-1.230.623lei

Salariați

9

Cifră de afaceri pe salariat

319.347lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2017000160045
Data înregistrării
9 februarie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sediu social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, BLD. VASILE PÂRVAN, NR.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,6%
Profitul, față de anul trecut
-30,6%
Creștere anuală compusă
+170,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

53clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.6%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.28 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate4.55%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare81.4%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință5.59%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA53201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.620.816lei
I2Active circulante477.442lei
I3Stocuri380.143lei
I4Creanțe77.204lei
I5Casa și conturi la bănci20.095lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.708.065lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri390.193lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.874.126lei
I14Venituri totale3.239.124lei
I15Cheltuieli totale3.067.249lei
I16Profit brut171.875lei
I18Profit net130.867lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați9

Indicatori · 2025

Marjă netă4,55%
Marjă brută5,98%
Rentabilitatea capitalurilor33,54%
Rentabilitatea activelor6,24%
Grad de îndatorare81,4%
Lichiditate curentă0,28
Cifră de afaceri pe salariat319.347lei
Fond de rulment-1.230.623lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
5,59%
Creștere anuală compusă
170,59%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre BELLART EVENT SRL

Ce cifră de afaceri are BELLART EVENT SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.874.126 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 130.867 lei.
BELLART EVENT SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BELLART EVENT SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are BELLART EVENT SRL?
9 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BELLART EVENT SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.708.065 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BELLART EVENT SRL?
53 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BELLART EVENT SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BELLART EVENT SRL?
Activitatea principală este CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .