NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.

Activă

3811 Colectarea deşeurilor nepericuloase

NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L. (CUI 36957611) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ, înregistrată la 30 ianuarie 2017, cu activitatea principală „colectarea deşeurilor nepericuloase” (CAEN 3811).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 9.253.895 lei, profit net de 1.776.538 lei, datorii de 968.954 lei, capitaluri proprii de 1.776.789 lei, 27 de salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 92 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

92

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

92 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

9.253.895lei

Venituri totale

9.696.119lei

Rezultat net

1.776.538lei

Datorii

968.954lei

Capitaluri proprii

1.776.789lei

Capital de lucru

796.850lei

Salariați

27

Cifră de afaceri pe salariat

342.737lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2021000059160
Data înregistrării
30 ianuarie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase
Sediu social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.10, CORP 2. BIROUL NR.1, ET.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+162%
Profitul, față de anul trecut
+393,3%
Creștere anuală compusă
+60,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

92clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate41.61%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.82 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate19.2%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare22.69%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință162.01%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA92201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.504.730lei
I2Active circulante1.765.804lei
I3Stocuri183.471lei
I4Creanțe1.245.093lei
I5Casa și conturi la bănci337.240lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii968.954lei
I8Venituri în avans1.524.791lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.776.789lei
I11Capital subscris vărsat210lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă9.253.895lei
I14Venituri totale9.696.119lei
I15Cheltuieli totale7.566.550lei
I16Profit brut2.129.569lei
I18Profit net1.776.538lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați27

Indicatori · 2025

Marjă netă19,2%
Marjă brută23,01%
Rentabilitatea capitalurilor99,99%
Rentabilitatea activelor41,6%
Grad de îndatorare22,69%
Lichiditate curentă1,82
Cifră de afaceri pe salariat342.737lei
Fond de rulment796.850lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
162,01%
Creștere anuală compusă
60,2%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea E · Apă, salubritate, gestionarea deșeurilor

3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase

Cele mai nou înregistrate în județul Dolj

Întrebări despre NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 9.253.895 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.776.538 lei.
NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
27 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 968.954 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
92 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NACHRISTIAAN TCNĂSTASIE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 3811 — Colectarea deşeurilor nepericuloase.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .