BEAUTY 4 MEN SRL

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

BEAUTY 4 MEN SRL (CUI 36903743) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU, înregistrată la 11 ianuarie 2017, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 9 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2017 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 700.035 lei, profit net de 1.052 lei, datorii de 3.284.843 lei, capitaluri proprii de 43.403 lei, 17 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 38 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

38

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

38 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
727.95%
Lichiditate
0.03 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

700.035lei

Venituri totale

1.534.240lei

Rezultat net

1.052lei

Datorii

3.284.843lei

Capitaluri proprii

43.403lei

Capital de lucru

-3.189.906lei

Salariați

17

Cifră de afaceri pe salariat

41.179lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J32/21/2017
Data înregistrării
11 ianuarie 2017

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, BLD. G-RAL VASILE MILEA, NR.1, AP.II

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2017–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+76,1%
Profitul, față de anul trecut
-94,2%
Creștere anuală compusă
+16%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

38clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate9.62%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.03 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate0.15%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare727.95%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință76.08%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2017–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA38201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

9 exerciții depuse, 2017–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate356.307lei
I2Active circulante94.937lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe30.612lei
I5Casa și conturi la bănci64.325lei
I6Cheltuieli în avans2.877.002lei

Pasiv

I7Datorii3.284.843lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri43.403lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă700.035lei
I14Venituri totale1.534.240lei
I15Cheltuieli totale1.533.015lei
I16Profit brut1.225lei
I18Profit net1.052lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați17

Indicatori · 2025

Marjă netă0,15%
Marjă brută0,17%
Rentabilitatea capitalurilor2,42%
Rentabilitatea activelor0,23%
Grad de îndatorare727,95%
Lichiditate curentă0,03
Cifră de afaceri pe salariat41.179lei
Fond de rulment-3.189.906lei

Cifra de afaceri în timp

20172025
Creștere în ultimul an
76,08%
Creștere anuală compusă
15,98%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre BEAUTY 4 MEN SRL

Ce cifră de afaceri are BEAUTY 4 MEN SRL?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 700.035 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.052 lei.
BEAUTY 4 MEN SRL mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BEAUTY 4 MEN SRL?
9 bilanțuri, din 2017 până în 2025.
Câți angajați are BEAUTY 4 MEN SRL?
17 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BEAUTY 4 MEN SRL?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.284.843 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BEAUTY 4 MEN SRL?
38 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BEAUTY 4 MEN SRL este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BEAUTY 4 MEN SRL?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .