AVRAPET S.R.L.

Activă

8299 Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

AVRAPET S.R.L. (CUI 36730480) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, înregistrată la 10 noiembrie 2016, cu activitatea principală „alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (CAEN 8299).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 243.922 lei, profit net de 85.154 lei, datorii de 290.077 lei, capitaluri proprii de 14.451 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
95.25%
Solvabilitate
4.75%

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

243.922lei

Venituri totale

243.922lei

Rezultat net

85.154lei

Datorii

290.077lei

Capitaluri proprii

14.451lei

Capital de lucru

1.394lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

121.961lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/822/2016
Data înregistrării
10 noiembrie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sediu social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. COPĂCELU, NR.256

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+21,6%
Profitul, față de anul trecut
-9,1%
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.75%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate34.91%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare95.25%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință21.58%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA662016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate13.057lei
I2Active circulante291.471lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe290.113lei
I5Casa și conturi la bănci1.358lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii290.077lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri14.451lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă243.922lei
I14Venituri totale243.922lei
I15Cheltuieli totale141.902lei
I16Profit brut102.020lei
I18Profit net85.154lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă34,91%
Marjă brută41,82%
Rentabilitatea capitalurilor589,26%
Rentabilitatea activelor27,96%
Grad de îndatorare95,25%
Lichiditate curentă1,00
Cifră de afaceri pe salariat121.961lei
Fond de rulment1.394lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
21,58%
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8299 Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre AVRAPET S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AVRAPET S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 243.922 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 85.154 lei.
AVRAPET S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AVRAPET S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are AVRAPET S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AVRAPET S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 290.077 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AVRAPET S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AVRAPET S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AVRAPET S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8299 — Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .