CLEAN ART TEAM S.R.L.

Activă

8123 Alte activități de curățenie

CLEAN ART TEAM S.R.L. (CUI 36664921) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Moara Nica Com. Moara, SUCEAVA, înregistrată la 24 octombrie 2016, cu activitatea principală „alte activități de curățenie” (CAEN 8123).

A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.551.511 lei, profit net de 322.475 lei, datorii de 698.416 lei, capitaluri proprii de 552.840 lei, 13 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 85 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

85

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

85 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.49 x

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.551.511lei

Venituri totale

1.664.102lei

Rezultat net

322.475lei

Datorii

698.416lei

Capitaluri proprii

552.840lei

Capital de lucru

342.237lei

Salariați

13

Cifră de afaceri pe salariat

119.347lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2016001334330
Data înregistrării
24 octombrie 2016

Activitate și sediu

Activitate principală
8123 — Alte activități de curățenie
Sediu social
JUD. SUCEAVA, SAT MOARA NICA COM. MOARA, STR. UNIVERSITĂŢII, NR.100H

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2016–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+5,7%
Profitul, față de anul trecut
-38,8%
Creștere anuală compusă
+118,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

85clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate44.18%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.49 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate20.78%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare55.82%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință5.71%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2016–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA852016201720182019202020212022202320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate210.603lei
I2Active circulante1.040.653lei
I3Stocuri32.179lei
I4Creanțe129.446lei
I5Casa și conturi la bănci879.028lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii698.416lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri552.840lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.551.511lei
I14Venituri totale1.664.102lei
I15Cheltuieli totale1.291.153lei
I16Profit brut372.949lei
I18Profit net322.475lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați13

Indicatori · 2025

Marjă netă20,78%
Marjă brută24,04%
Rentabilitatea capitalurilor58,33%
Rentabilitatea activelor25,77%
Grad de îndatorare55,82%
Lichiditate curentă1,49
Cifră de afaceri pe salariat119.347lei
Fond de rulment342.237lei

Cifra de afaceri în timp

20162025
Creștere în ultimul an
5,71%
Creștere anuală compusă
118,8%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8123 Alte activități de curățenie

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre CLEAN ART TEAM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CLEAN ART TEAM S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.551.511 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 322.475 lei.
CLEAN ART TEAM S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CLEAN ART TEAM S.R.L.?
10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
Câți angajați are CLEAN ART TEAM S.R.L.?
13 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CLEAN ART TEAM S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 698.416 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CLEAN ART TEAM S.R.L.?
85 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CLEAN ART TEAM S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CLEAN ART TEAM S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8123 — Alte activități de curățenie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .