SSG SELECT SOLUTIONS SRL
Activă8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
SSG SELECT SOLUTIONS SRL (CUI 36563420) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Afumaţi Com. Afumaţi, ILFOV, înregistrată la 26 septembrie 2016, cu activitatea principală „activități de investigații și servicii private de protecție” (CAEN 8001).
A depus 10 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2016 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 282.070.466 lei, profit net de 6.744.111 lei, datorii de 44.043.617 lei, capitaluri proprii de 17.261.013 lei, 3.659 de salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 10 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 71.88%
- Solvabilitate
- 28.17%
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
282.070.466lei
Venituri totale
283.150.756lei
Rezultat net
6.744.111lei
Datorii
44.043.617lei
Capitaluri proprii
17.261.013lei
Capital de lucru
15.974.719lei
Salariați
3.659
Cifră de afaceri pe salariat
77.089lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2016003852236
- Data înregistrării
- 26 septembrie 2016
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
- Sediu social
- JUD. ILFOV, SAT AFUMAŢI COM. AFUMAŢI, STR ŞOSEAUA DE CENTURĂ STÂNGA, NR.3
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2016–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +13,7%
- Profitul, față de anul trecut
- +31,7%
- Creștere anuală compusă
- —
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate28.17%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate1.36 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate2.39%
Marjă netă modestă.
- Îndatorare71.88%
Îndatorare ridicată.
- Tendință13.68%
Cifra de afaceri a crescut.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2016–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
10 exerciții depuse, 2016–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 13,68%
- Creștere anuală compusă
- —
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea O · Administrație publică și apărare
8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov
- SHARK SECURITY PROTECT S.R.L. CUI 55331540 · Orş. Voluntari · înființată 28.07.2026SRL
- WALDEVAR SECURITY S.R.L. CUI 55202384 · Orş. Voluntari · înființată 10.07.2026SRL
- VGD PRIME SECURITY S.R.L. CUI 55085659 · Orş. Pantelimon · înființată 01.07.2026SRL
- WELKOME SECURITY S.R.L. CUI 54710430 · Orş. Voluntari · înființată 18.05.2026SRL
- BOMBAS GUARD SECURITY S.R.L. CUI 54710600 · Orş. Voluntari · înființată 18.05.2026SRL
- NATRYX GUARD SECURITY S.R.L. CUI 54710635 · Orş. Voluntari · înființată 18.05.2026SRL
Întrebări despre SSG SELECT SOLUTIONS SRL
- Ce cifră de afaceri are SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 282.070.466 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.744.111 lei.
- SSG SELECT SOLUTIONS SRL mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- 10 bilanțuri, din 2016 până în 2025.
- Câți angajați are SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- 3.659 de salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 44.043.617 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- 69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- SSG SELECT SOLUTIONS SRL este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are SSG SELECT SOLUTIONS SRL?
- Activitatea principală este CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .